نمونه ۵

1389531081

«سفر» آمادگی می‌خواهد. تفاوتی ندارد که یک پیک‌نیک یک روزه به اطراف شهر است، یک سفر کوتاه به دل طبیعت سرسبز و یا چند هفته رانندگی جاده‌یی در دل کوه‌ها و کویر. در هر شرایطی و با هر همسفری شما باید در سفر احساس آرامش و امنیت داشته باشید.

چادر مسافرتی قطعاً یکی از مهم‌ترین ابزار برای داشتن این آمادگی است و هر چقدر هم که مطمئن باشید که به جای امنی سفر می‌کنید و یا هواشناسی در پیش‌بینی خود متبحرانه عمل کرده است، باز هم از باران‌های ناگهانی و رعد و برق‌ها در امان نخواهید بود.

اگر تصمیم گرفته‌اید برای سفرهای نوروزی و یا سفرها و پیک‌نیک‌های دیگر در شش نخست سال نو، یک چادر مسافرتی و وسایل اسکان مناسب تهیه کنید، بهتر است بودجه‌ی خودتان و کیفیت و کاربرد چادر را به صورت همزمان بررسی کنید. در هر حال خرید چنین وسایلی مانند سرمایه‌گذاری برای روزهای راحت‌تر است و اگر درست انتخاب نشوند هدر دادن سرمایه‌ی شما به شمار می‌آیند.

ما در بامیلو برای خرید این چادرها پیشنهادات کوچک و کاربردی داریم که امیدواریم با بیان تجربیات و دانش شما در بخش نظرات همراه شود.


این مقالات را بخوانید:
 با سه ساعت رانندگی به بهشت‌های اطراف تهران برسید
وسایل کمک‌های اولیه مورد نیاز در سفر
۱۰ وسیله‌ی ضروری برای ترکاندن در سفر و ۱۳به‌در
۱۰ راه ساده برای سفر سازگار با محیط زیست

 

این مقاله را چاپ کن این مقاله را چاپ کن

ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


یک + = 4