نمونه ۷

13920724093146711358923

سال ۹۳ تمام شد و سال ۹۴ مثل بز وارد زندگی ما شد. سال پیش سال بزرگی برای ما بود چرا که در این سال ما توانستیم افتخار خدمترسانی به شما عزیزان را بیابیم. اما سال ۹۴ قرار است باز هم خفن تر باشد ، در ادامه  همراه ما باشید تا تبریک سال نو از سوی تیم بلاگ را مشاهده کنید.

پیش از هر تبریکی می‌خواهیم از شما تشکر کنیم که با وجود کم و کاستی‌های ما بازهم همراه ما بودید و مارا تحمل کردید. من به عنوان یکی از اعضای تیم بتا امیدوارم که نام بتا اسپورت هر روز برای شما عزیزان به عنوان یک نقطه عطف در زندگی روزمره ، پررنگتر شود و شما عزیزان بتوانید با صرفه جویی در زمان و هزینه که از طریق دنیای تجارت الکترونیک محقق شده است لحظات بیشتری را با خانواده عزیزتان در سال جدید سپری کنید. بتا اسپورت این اطمینان را به شما می‌دهد که انتقادات و پینشهادات شما شنیده شده است و بدون تردید اولویت اول و آخر بهبود خدمات به شما عزیزان در سال جدید است.

این مقاله را چاپ کن این مقاله را چاپ کن

ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


5 + سه =